Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży HoReCa

Polska/dolnośląskie - Wrocław

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

            Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów dystrybucyjnych zgodnie z wyznaczonymi celami, ze szczególnym uwzględnieniem kanału HoReCa

  • zapewnienie wsparcia dla zespołu sił sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • reagowanie na potrzeby i podejmowanie skutecznych działań wzmacniających relacje z klientami na danym obszarze

  • modelowanie zachowań zespołu sił sprzedaży w regionie oraz prezentowanie nowatorskich sposobów pracy z klientami

                Jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze sprzedaży lub dystrybucji w gastronomii

  • jesteś pewien swoich umiejętności sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie sprzedaży od początku sprawia Ci satysfakcję

  • wysoko oceniasz swoje umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne

  • cechuje Cię orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu

  • znasz MS Office oraz Power Point na poziomie dobrym

  • posiadasz prawo jazdy kat. B i dobrze czujesz się pracując w większości czasu "w terenie"

                Oferujemy:

  • aktywny udział w rozwoju kanału dystrybucji

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, bony na święta)

  • duży zakres samodzielności oraz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • służbowy samochód, laptop, tablet i telefon komórkowy