O nas

Jesteśmy ekspertami w komunikacji dla branży handlowej i od 23 lat działamy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę w dziedzinie reklamy drukowanej oraz efektywnego wykorzystania media mix-u, aby skutecznie dostarczać komunikaty reklamowe do grup docelowych. Wspieramy planowanie kampanii mediowych i reklamowych oraz świadczymy usługi w całym łańcuchu wartości reklamy drukowanej. Negocjujemy warunki, analizujemy i oceniamy dostawców usług, kontrolujemy wszystkie etapy procesu produkcji reklamy, w tym dostawy papieru, a także stale monitorujemy jakość, trwałość i terminowość realizacji. Jesteśmy blisko rynku, obserwujemy trendy i zawsze oferujemy naszym partnerom optymalne rozwiązania komunikacyjne.

Zespół

Jesteśmy zorientowaną na serwis i obsługę klienta agencją, działająca w strukturach globalnego koncernu.

Compliance

Dla METRO Advertising zgodność z przepisami to nie tylko hasło, ale także ważna część naszej codziennej pracy.

Sustainability - Global Skyline

Zrównoważony rozwój

Standardy społeczne i ekologiczne są podstawą odpowiedzialnych działań i traktujemy je nie tylko jako wartość dodaną z punktu widzenia naszych klientów, lecz jako absolutną konieczność.

Historia

Obecnie METRO Advertising łączy zindywidualizowaną i kompleksową obsługę klienta z rolą podmiotu dostarczającego najwyższej jakości usługi reklamowe w skali globalnej.