Niezależnie od rodzaju - adresowa, semi adresowana czy też bezadresowa – w oparciu o narzędzia geo-marketingowe zaplanujemy dla Państwa optymalną dystrybucję, wynegocjujemy najlepsze warunki oraz w Państwa imieniu zarządzimy realizacją zlecenia przez wybranych dystrybutorów, a także zadbamy o odpowiednią jakość dystrybucji.

Umożliwiamy Państwu czerpanie korzyści z naszego międzynarodowego doświadczenia, szerokiej wiedzy na temat specyfiki poszczególnych rynków, a także rozbudowanej sieci międzynarodowych dystrybutorów i dostawców.

Meritum sprawy – nowe możliwości dzięki personalizacji

Indywidualizacja i personalizacja oferty ma coraz większe znaczenie, także w druku. Już dziś we współpracy ze strategicznymi partnerami, realizujemy w druku cyfrowym spersonalizowane produkcje o objętości do 20 stron i nakładach powyżej 20 tys. egzemplarzy. Każdy pojedynczy egzemplarz zawiera wybór produktów dedykowanych dla adresata. Reakcje odbiorców na tę formę reklamy są bardzo pozytywne i zachęcają, aby dalej podążać drogą zindywidualizowanych relacji z Klientem.

Kompleksowa obsługa Państwa komunikacji z zastosowaniem materiałów drukowanych

Zakup papieru i produkcja materiałów drukowanych stanowią uzupełnienie portfolio naszych usług – tym samym jesteśmy w stanie wspierać Państwa przez cały proces wdrażania komunikacji marketingowej opartej na materiałach drukowanych.

Towarzyszymy Państwu w skutecznej komunikacji z grupami docelowymi i zapewniamy sprawną realizacje Państwa rozwiązań szytych na miarę.

Osoba do kontaktu w METRO ADVERTISING

w Niemczech / Polsce