Nasza wiedza ekspercka obejmuje całe spektrum możliwości druku, począwszy od zindywidualizowanych, dedykowanych akcji Direct mailing w niewielkim nakładzie, skończywszy na katalogach i ulotkach drukowanych w milionach egzemplarzy oraz rozpowszechnianych w wielu wersjach językowych w całej Europie. Dodatkowo chętnie podejmujemy się produkcji specjalnych, takich jak druk Państwa raportów i sprawozdań finansowych.

W oparciu o naszą wieloletnią  współpracę z drukarniami, doskonale znamy  możliwości techniczne maszyn drukarskich i papierniczych z całego świata. Bez trudu znajdziemy dla Państwa niepowtarzalny, kreatywny pomysł,  odpowiedni format oraz  rodzaj  papieru, dzięki którym Państwa przekaz reklamowy będzie optymalny i unikatowy.  

Częstotliwość. Nakład. Jakość.

Nasi Key Account Managerowie mają do dyspozycji sieć drukarni oraz innowacyjnych usługodawców, działających zarówno na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym. Biorąc pod uwagę nasze wysokie wolumeny zakupowe, jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne warunki we wszystkich rodzajach  usług. Na Państwa życzenie możemy  zaplanować i zorganizować  cały proces, począwszy od wyboru najlepszego dostawcy, a skończywszy na kontroli procesu produkcyjnego.

Nasze usługi oferowane dla Państwa:

  • Kompetentne i kompleksowe doradztwo
  • Przygotowanie materiałów do druku (Prepress), adaptacje językowe
  • Produkcja spersonalizowanych materiałów reklamowych w oparciu o bazy danych od klientów (m. in. EAN, DataMatrix)
  • Monitoring i kontrola procesu produkcji
  • Usługi pakietowania, foliowania ( lettershop)

Osoba do kontaktu w METRO ADVERTISING

w Niemczech / Polsce

Dobrze wiedzieć

Czym właściwie jest lettershop?

Główną usługą świadczoną przez lettershop jest personalizacja korespondencji. Za pomocą druku laserowego lub metody inkjet nanoszone są spersonalizowane elementy takie jak nazwiska, numery, kody kreskowe lub inne specyficzne treści. Przesyłki personalizowane mogą być rozsyłane w kopertach lub pakowane w specjalne zgrzewane folie np. w przypadku katalogów. Kluczowe jest dla nas ścisłe przestrzeganie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych przekazywanych nam przez naszych Klientów.