Również w epoce cyfrowej, reklama drukowana stanowi istotne i cenione przez konsumenta źródło informacji w ramach media mixu.  Jednak papier - papierowi nierówny:  w zależności od grupy Klientów, planowanej oferty i wysokości budżetu, istnieją niezliczone możliwości do optymalnego wdrożenia strategii druku. Dzięki naszej pomocy uzyskają Państwo najlepszy nośnik dostosowany do przekazu reklamowego!

Znajdziemy dla Państwa odpowiedniego producenta papieru

W gąszczu różnorodnych dostępnych produktów i firm nie jest łatwo znaleźć ten właściwy papier, który będzie najlepiej dopasowany do produkcji Państwa materiałów drukowanych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku, znamy nie tylko poszczególnych producentów i ich pełną ofertę, lecz również analizujemy poprzez regularnie przeprowadzane testy, które produkty wytwarzane na jakich maszyn ach papierniczych mogą zostać sklasyfikowane jako te o najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych konsultacji w zakresie papieru!

Gospodarka zrównoważonego rozwoju

Ochrona klimatu i zasobów naturalnych należy do priorytetów zarówno naszych, jak i naszych Klientów. Dziś chodzi o coś więcej niż tylko o procesy recyklingu w produkcji papieru, czy o certyfikację globalnych zasobów leśnych . Nasi Klienci potrzebują rozszerzonych konsultacji, aby osiągnąć cele, dotyczące ochrony klimatu oraz konsekwentnego zmniejszania emisji dwutlenku węgla. Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej wiedzy w tej dziedzinie - dla dobra naszej planety!

Zakres naszych usług:

  • Kompetentne doradztwo – grupa docelowa, dostępne produkty, budżet, zrównoważony rozwój
  • Wybór  najlepszego i najbardziej efektywnego dostawcy
  • Określenie tonażu, negocjacje cen wg wielkości zamówienia
  • Planowanie zapotrzebowania na papier
  • Logistyka
  • Zarządzanie jakością
  • Obsługa administracyjna – fakturowanie i zarządzanie zapasami

Osoba do kontaktu w METRO ADVERTISING

w Niemczech / Polsce