Korzyści naszej oferty wynikają z realizacji Państwa koncepcji w ramach zoptymalizowanego procesu uwzględniającego założenia terminowe i budżetowe. Współpracujemy przy tym z przedsiębiorstwami partnerskimi, które mogą pochwalić się zarówno certyfikatem ISO, jak również standardowymi certyfikatami ekologicznymi, takimi jak: FSC, PEFC, Blauer Engel, Nordic Swan czy Euro Blume.

Nasza strategia: osiąganie celów wspólnie z innowacyjnymi przedsiębiorstwami

Fundamentem naszej pracy jest nacisk na uzyskanie najkorzystniejszych cen oraz zapewnienie bezpieczeństwa mocy produkcyjnych. Wyróżnia nas wymagające podejście do rynku i jego innowacji. Nasi usługodawcy to liderzy innowacyjnych technologii i nowych rozwiązań poligraficznych. Wspólnie z agencjami prepress, drukarniami i producentami papieru wkraczamy w nowe obszary i wyznaczamy własne standardy, na stale zmieniającym się rynku. Nasze know-how otwiera Państwu drogę do sukcesu!

Nasza motywacja: zawsze osiągnąć najlepsze wyniki dla naszych klientów

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie szukają Państwo skuteczności! Dzięki współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami, możemy zagwarantować  nie tylko dostępność mocy produkcyjnych do realizacji zdefiniowanych zleceń, ale także zapewnić najwyższe standardy jakości oraz szeroki zakres usług.

Osoba do kontaktu w METRO ADVERTISING

w Niemczech / Polsce