POS: pomysły na Państwa obecność

Przemyślany komunikat adresowany do Klienta w punktach sprzedaży jest niezwykle istotny - tu bowiem podejmowana jest finalna decyzja o zakupie! Pomagamy Państwu w planowaniu idealnej koncepcji ekspozycji produktu w POS-ach, aby następnie korzystając z zespołu naszych specjalistów i dostawców, wyprodukować  materiały i dostarczyć je we wskazane przez Państwa miejsce:  reklama sufitowa, ekspozytory na ladę, stojaki podłogowe, stopery regałowe, woblery, listwy cenowe – oferujemy bardzo szeroki wybór opcji!

Zdjęcia – perfekcyjna prezentacja produktów

W studiu, z którym na stałe współpracuje MGA, profesjonalni fotografowie właściwie wyeksponują Państwa produkty. W zależności od kategorii produktu oraz profilu wymagań, realizujemy Państwa zróżnicowane zapytania przez samodzielnych fotografów, jak i przy współpracy z 30 partnerskimi studiami. Zarządzanie danymi i uregulowanie praw do zdjęć stanowią oczywiście integralną część naszej usługi.

Logistyka: dostawy „just in time”

Finalnym elementem każdego procesu produkcyjnego jest terminowa dostawa. W oparciu o wymagania naszych Klientów oraz analizę niejednokrotnie bardzo złożonych rozdzielników i list wysyłkowych, kontrolujemy procesy logistyczne w ścisłej współpracy z naszymi podwykonawcami, aby mieć pewność, że produkty dotrą na miejsce przeznaczenia na czas.


Osoba do kontaktu w METRO ADVERTISING

w Niemczech / Polsce